KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16292157
nr 1629 2157
Maud Comstedt
(1920-1984), Sverige
Etsning, "Bergvägg". Signerad, numrerad 17/110, daterad 79. Bildmått: 49,5, x39 cm, yttermått inklusive ram: 75x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:53:42
17/6 19:30:28
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Maud Comstedt
Läs mer om Maud Comstedt